Polise Hediye Olarak Ne Alınır?


ürünü satın almak için fotoığrafı tıklayınız.

Polislik, dünyanın her bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de gerçekleştirilmesi en zor mesleklerden biridir. Sadece suçluları yakalamakla görevli olmayan, aynı zamanda varlıklarıyla bile görev aldıkları bölgelerde güvenliği sağlayan polislerin işi büyük bir dikkat ve özveri gerektirmektedir. Haftanın birçok günü, günün erken saatlerinde gecenin geç saatlerine kadar çalışmak zorunda kalan polisler, toplum güvenliğini sağlamak adına bu yoğun tempoda çalışırlarken kendilerine ve sevdiklerine yeteri kadar vakit ayıramamanın da sıkıntısını yaşamaktadırlar.


polis çakmağı

ürünü satın almak için fotoığrafı tıklayınız.

Bir polis memurunun gün içerisinde mesleği ile ihtiyaç duyacağı bütün malzemeler Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından sağlansa da özel ihtiyaçlarının giderilmesi için polislerin az olan özel vakitlerinden önemli bir kısmını kullanmaları gerekmektedir. Bu ihtiyaçların başında;

  • Cüzdan
  • Çakmak
  • Sigara kullanan memurlar için sigara kutusu gibi eşyalar bulunmaktadır.

Polis Çakmağı

Kültürümüzün Fazla Dikkat Çekmeyen Ama Yüksek Öneme Sahip Eşyalarından Biri; Tesbih

Kültürümüzde tesbih ve çakmağın önemli yeri vardır. Kaliteli, özel taşlardan yapılan tesbihler çok özel hediyeler olarak sayılmakta ve manevi değerleri maddi değerlerinin de ötesinde bulunmaktadır. Kaliteli bir tesbih, içinde bulunan sosyal ortam ve grupta da önemli bir saygı ve statü sembolü olabilmektedir. Bundan dolayı hemen her erkek memur kaliteli tesbih sahip olma konusunda çok fazla göstermediği bir heyecana sahiptir.

ürünü satın almak için fotoığrafı tıklayınız.

Polis Hediye Seti

Sadece Sigara Kullananların Değil, Herkesin İhtiyacı Kaliteli Bir Çakmak

Çakmak, gün içerisinde sadece sigara içenlerin değil, her bireyin ihtiyaç duyabileceği araçlardan biridir. Karanlık bir yerde güvenilir bir ışık kaynağı, gerektiğinde bir şeyleri yakmak ve ısı sağlamak veya basit iplik yakma işleri için bile çakmak önemli bir yardımcıdır.Her seferinde yanacağından emin olunan bir çakmak, gün içerisinde en umulmadık durumlarda birçok hayatın kurtarılmasına bile vesile olabilmektedir.

Özellikle sigara içen erkek memurlar daha büyük, gaz kapasitesi yüksek çakmakları tercih ederlerken, kadın memurlar ise clipper olarak adlandırılan, ince ve zarif çakmakları kullanmayı tercih etmektedirler.

Biz de her bölüm ve müdürlükte çalışan polis memurları ve amirlerinin zevklerine özel, istedikleri desen ve yazıların yer aldığı yüksek kaliteli tesbih, çakmak ve cüzdanların imalatını gerçekleştiriyor ve polislerimize en hızlı ve güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz.


ürünü satın almak için fotoığrafı tıklayınız.