• Hızlı Teslimat
 • Güvenli Alışveriş
 • Ücretsiz Kargo
 • Kişiye Özel

Seni Seviyorum Yazılı Çakmak


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
 • 225 ,00 TL (KDV Dahil)

Üzerinde 1. sınıf  3 boyutlu kabartma baskı yöntemi ile seni seviyorum yazan çakmağımız özel olarak üretilen dışında kadife süslemeleri olan bir kutu içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Tesbihimiz ise orjilnnan hematit taş malzemeden üretilmiş olup ucuna takılan harflerimiz gümüş renk kaplamadır. Çakmak metal malzemeden üretilmiş olup ithal kaliteli bir üründür, alt kısımda yer alan gaz ayar yeri ve gaz doldurma haznesi bulunmaktadır. Ayrıca çakmak taşı bittiği zaman çıkan başlık sayesinde çakmak taşını değiştirebilir, ürünü yıllarca kullanabilrsiniz.. 

Kişinin her zaman duymak istediği cümlelerin başında “Seni Seviyorum” gelmektedir. Duymaktan öte bunu ona hissettireceğiniz bir hediye verebilirsiniz. “Seni Seviyorum” baskılı çakmakla bunu sağlayabilirsiniz.

Bu setimiz, Çakmak ve Tesbihten oluşmaktadır. Çakmak, ithal olup metal malzemeden üretilmiştir. Tekrar doldurulabilir özelliği ile daimi kullanmanıza imkan vermektedir. Çakmak gaz hanesi dolu bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Aynı şekilde gaz ayarı da değiştirilebilir esnekliktedir. “Seni Seviyorum” cümlesi lazerle işlendiğinden silinmezdir. Uzun yıllar kullanım açısından uygun bir hediyedir. 

Tesbih, orijinal hematit taşından yapılmış olup dokusu itibarile özel bir işlemden geçmiştir. Böylece uzun süreli kullanımda aşınma veya eskime gibi yıpranmalar oluşmamaktadır. İmamesine zincirle bağlı kalpler gümüş renk kaplama olup göz doygunluğu açısından oldukça şık bir görünüm sunmaktadır.

Kişiye özel olarak tasarlanan ürünlerimiz profesyonelce hazırlanmış hediye paketlerinde ufak süprizlerle birlikte kapıda ödeme seçeceği ile 2 iş günü içinde sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünler ve diğer aklınıza takılan sorular için 0531 601 42 30  numaralı WhatsApp iletişim hattımızdan ya da websitemizdeki WhatsApp linkine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Paket Özelikleri

 1. Çakmağımızın gazı bittiği zaman alt kısımdan doldurulabilmektedir.
 2. Çakmak üzerine yazılan isimler-yazılar lazer teknolojisi ile hazırlandığında daha sonra silinmez veya değiştirilemez özelliktedir.
 3. Çakmak siyah renkte olup çizilmelere karşı hafif korucuyu boya ile kaplıdır.
 4. Çakmak ölçüleri;
 5.  Çakmak taşı bittiği zaman çıkarılan kafa sayesinde taş değişimi yapılabilir ve çakmağı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
 6. Tesbih, orijinal hematit taşından yapılmıştır.
 7. İmamesine bağlı harfler metal zincirden oluşmaktadır.
 8. Tesbih kalpleri gümüş kaplamadır.
 • Özel Kadife Süslemeli Kutu İçerisinde
 • Yanında Sevgi Sözleri ve Kokulu Gül Yaprakları Hediyeli
 • Hediye Paketi İçerisinde
 • Kapıda Ödemeli - Ortalama Ulaşım Süresi 2-3 Gündür
 • Ücretsiz Kargo