• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
Pöh Polise Hediye Çakmak Kupa

Pöh Polise Hediye Çakmak Kupa


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 69 ,00 TL (KDV Dahil)

Setimizin içerisinde 1 adet kişiye özel kupa bardak, 1 adet pöh baskısı olan çakmak bulunmaktadır. Çakmak içi gaz dolu bir şekilde sizlere ulaşmaktadır. Üzerindeki 3d yani üç boyutlu damla baskı kendi üretimimiz olup 1. sınıf bir baskıdır ve pırıl pırıl parlamaktadır.

 

POH Polise Hediye Çakmak Kupa

Günümüzde pek çok farklı tarz ve niteliklerde olarak güncel piyasalarda kendisine yer bulmakta olan kişiye özel hediyelik eşyalar, birçok farklı çeşitlerde karşımıza çıkabilmektedir. Oldukça farklı tasarım çizgileri ve kişiye özel tarzda dış yapıları ile öne çıkan hediyelik set ürünleri, pek çok çeşitli renklerde de bulunmaktadır. Profesyonel düzeyde hizmet sunan marka ve firmalar tarafından üretilmekte ve genel olarak bireylerin hizmetine sunulmakta olan söz konusu bu gibi ürünler, birçok farklı çeşitlerde piyasada kendisine yer bulmaktadır.

Mesleklere özel olarak üretilen ve sevdiklerimizin işleriyle direkt olarak bağlantılı olarak öne çıkmakta olan hediyelik setler, pek çok farklı meslek ve işkollarına özel olarak üretilmektedir. POH polise hediye çakmak kupa seti, günümüzde en çok tercih edilen hediyelik eşyalar arasında yer almakta ve oldukça geniş kitlelere hitap etmektedir. Özellikle polis yakınlarımız ve sevdiklerimiz için oldukça güzel ve anlamlı hediyeler arasında bulunan söz konusu bu hediyelik setler, birçok farklı tasarım ve dizayn çizgilerinde de bulunmaktadır.