• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
kişiye özel çakmak ve sigara tabakası

kişiye özel çakmak ve sigara tabakası


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 70 ,00 TL (KDV Dahil)

Hediye Setimizin içerisinde 1 adet dışı deri olan sigara tabakası 1 adet zippo tarz çakmak ve hediye olarak eklediğimiz 1 adet tesbih bulunmaktadır.

Zippo tarz çakmaklar benzinle çalışmaktadır, benzin akıcı olduğu için bu tip çakmaklar boş gönderilmektedir.  

Kişiye Özel Çakmak ve Sigara Tabakası

Günümüzde pek çok farklı tarz ve çeşitlerde karşımıza çıkabilmekte olan hediyelik eşya ürünleri, kişiye özel olarak üretilen formlarıyla da öne çıkmaktadır. Temel aksesuarlar arasında oldukça önemli bir yere sahip olan çakmak ve sigara tabakası gibi ürünler de bu noktada oldukça popüler bir konumda yer almaktadır. Profesyonel düzeyde hizmet sunan markalar tarafından üretilmekte ve genel olarak müşterilerin hizmetine sunulmakta olan söz konusu bu gibi ürünler, pek çok farklı tarz ve niteliklerde olabilmektedir.

Temel olarak en popüler hediyelik eşyalar arasında kendisine yer bulmakta olan kişiye özel çakmak ve sigara tabakası ürünleri, günümüzde en çok tercih edilen hediyelik eşya ürünleri arasında yer almaktadır. Bireye özel olmak üzere oldukça nitelikli ve profesyonel düzeyde hediyelik eşyalar arasında bulunan kişiye özel çakmak ve sigara tabakaları, sevdiklerimize özel gün ve gecelerde hediye edebildiğimiz oldukça anlamlı hediyelerdendir. Söz konusu bu gibi hediyelik set ürünler, özellikle sigara içen bireyler için hediye olarak sunulabilmektedir.