• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
Jandarma Çakmak ve Cüzdan

Jandarma Çakmak ve Cüzdan


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 80 ,00 TL (KDV Dahil)

Hediyeler, hediye edilen insanla özdeşleşmiş belirli unsurlardan hareketle seçilir. Ancak bazıları için ne hediye alacağınıza karar vermekte zorlanmazsınız. Bunun en güzel örneği mesleği ile özdeleşmiş insanlardır. Jandarma logosu ile en şık ürünler listesinde yer edinmiş bu çakmağımız metal bir gövdeye sahip olmakla birlikte kişiye özel isim yazılmaya da oldukça müsaittir. Ayarlanabilir ateş seviyesi ve yenilenebilir gaz dolumu ile uzun süreli kullanıma oldukça uygundur.

Çakmakla aynı özel mat siyah rengindeki cüzdan ile tam bir aksesuar bütünlüğü oluşturan bu setimiz, hediyelik eşya arama konusunda aramalarınızı sonlandıracaktır.

Kişiye özel olarak tasarlanan ürünlerimiz profesyonelce hazırlanmış hediye paketlerinde ufak süprizlerle birlikte kapıda ödeme seçeceği ile 2 iş günü içinde sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Ürünler ve diğer aklınıza takılan sorular için 0531 601 42 30  numaralı WhatsApp iletişim hattımızdan ya da websitemizdeki WhatsApp linkine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Paket Özelikleri

  1. Çakmağımızın gazı bittiği zaman alt kısımdan doldurulabilmektedir.
  2. Çakmak üzerine yazılan isimler-yazılar lazer teknolojisi ile hazırlandığında daha sonra silinmez veya değiştirilemez özelliktedir.
  3. Çakmak siyah renkte olup çizilmelere karşı hafif korucuyu boya ile kaplıdır.
  4. Çakmak ölçüleri;
  5.  Çakmak taşı bittiği zaman çıkarılan kafa sayesinde taş değişimi yapılabilir ve çakmağı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  6. Cüzdan, birinci sınıf malzeme ile özenle yapılmıştır.