• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
Jandarma Çakmak Tesbih Seti

Jandarma Çakmak Tesbih Seti


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 65 ,00 TL (KDV Dahil)

Jandarma Hediye setimizin içersinde 1 adet metal çakmak, 1 adet tesbih bulunmaktadır.

Tesbih orjinal hematit taş kullanılarak üretilmiş ve üzerindeki bütün süslemelerde metal malzeme kulanılmıştır.

Çakmak Özelikleri

  1. Çakmağımızın gazı bittiği zaman alt kısımdan doldurulabilmektedir.
  2. Çakmak üzerine yazılan isimler-yazılar lazer teknolojisi ile hazırlandığında daha sonra silinmez veya değiştirilemez özelliktedir.
  3. Çakmak siyah renkte olup çizilmelere karşı hafif korucuyu boya ile kaplıdır.
  4. Çakmak ölçüleri;
  5.  Çakmak taşı bittiği zaman çıkarılan kafa sayesinde taş değişimi yapılabilir ve çakmağı uzun yıllar kullanabilrsiniz

---------------

Jandarma Çakmak Tesbih Seti

Jandarma amblemi ile diğer ürün grupları arasında ön plana çıkan jandarma çakmak tesbih seti oldukça şık ve kaliteli baskılarla hazırlanmış bir ürün grubudur. Ürün grubu içerisinde yer alan Zippo çakmak üzerine eklenmiş jandarma amblem baskısı ile gerek uzun süreli kullanım gerekse de şık bir tasarımı kullanıcılarına sunan bu ürün, rüzgarda dahi sönmeyen ateşi ile rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Metal iç ve dış aksanına eşlik eden siyah rengi ve sesli kapanan kapağı ile tüm dünya genelinde büyük bir beğeniye sahip olan bu tip çakmaklar, jandarma yazısına eşlik eden jandarma amblemiyle de eşsiz bir hediye haline dönüşmektedir. Üzerinde yer alan 3d baskı yani üç boyurlu baskı kendi imalatımız olup 1. sınıf kalitede pırıl pırıl parlyan bir baskıdır.

Ürün grubu içerisinde yer alan bir diğer ürün ise 33 tane siyah renkli boncuktan ve uzun bir metal imameden oluşan tesbih ürünüdür. Bu üründe ise imame ucuna metal malzemeden yapılmış kişiye özel isim baş harfleri eklenme imkanı sunulmakta olup 1.sınıf kalitedeki malzemelerle üretilmesi sayesinde de oldukça uzun süreli kullanıma olanak sağlamaktadır.