• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
isme özel cüzdan çakmak kalem set

isme özel cüzdan çakmak kalem set


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 75 ,00 TL (KDV Dahil)

Küçük hediye setimizin içinde 1 adet kalemi bir adet clipper marka çakmak ve 1 adet cüzdan bulunmaktadır.  

İsme Özel Cüzdan Çakmak Kalem Set

Siyah ve metalin oldukça eşsiz şık uyumunu gözler önüne seren isme özel cüzdan çakmak kalem set, kişilerin günlük işleri için sürekli yanlarında taşıyabilecekleri oldukça kullanışlı bir ürün grubudur.

Ürün grubu içerisinde yer alan ürünlerden ilki olan cüzdan, standart cüzdan ölçülerinde olup pantolon veya ceket ceplerine rahatlıkla sığabilmektedir. Kartvizitlik, kağıt ve bozuk para koyma hazneleri de bulunan bu üründe kaliteli dikişler ve 1.sınıf malzemeler kullanılmış olup uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır.

Ürün grubu içerisinde yer alan bir diğer ürün ise tükenmez kalem olup kalemde akma ve kuruma gibi problemler oluşmamakta ve gerek hafifliği gerekse de şık tasarımı ile gündelik işlevlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ürün grubunda kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çeken son ürün ise çakmaktır. Şık siyah yüzeyine eklenebilen isim sayesinde tamamen kişiye özelbir ürün haline dönüşen çakmak, alt kısmında yer alan gaz ayar ve gaz doldurma haznesi sayesinde rahat kullanıma olanak sağlarken uzun süreli kullanıma da imkan sunmaktadır.