• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
isme özel cüzdan anahtarlık kalem

isme özel cüzdan anahtarlık kalem


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 80 ,00 TL (KDV Dahil)

Hediye setimizin içerisinde 1 adet erkek cüzdan 1 adet metal kalem ve 1 adet deri döner başlıklı anahtarlık bulunmaktadır.  Cüzdan özellikleri: 2 para koyma yeri 7 adet kart koyma yeri bulunmaktadır. 1. sınıf işçilik ile suni deriden üretilmiştir. Çakmak ise zippo tarz benzinli çakmaktır. Ürünümüz foğoğrafta görmüş olduğunuz sgibi siyah bir kutu içerisinde ve hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

İsme Özel Cüzdan Anahtarlık Kalem

Metal ve siyahın eşsiz renk uyumu ile hazırlanmış ürün grupları arasında sıklıkla tercih edilen İsme Özel Cüzdan Anahtarlık Kalem ürün grubu, 1.sınıf kalitedeki malzemelerle üretilmiş olup ürünler üzerine isim yazdırma imkanı sunması nedeniyle de eşsiz bir hediye haline dönüşmektedir. Ürün grubu erkek bireyler için hazırlanmış olup içerisinde yer alan cüzdan, standart ölçülerde üretilmiş olup ürün içerisinde kartvizitlik, kağıt ve bozuk para koyma bölümleri de yer almaktadır.

Ürün grubu içerisinde yer alan bir diğer ürün ise tükenmez kalem olup 1.sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmiş olması sayesinde akma veya kuruma gibi problemlerin oluşmasını engellemektedir. Kişilerin günlük işleri için oldukça rahat şekilde kullanabilecekleri bu ürün hafif ve şık tasarımı sayesinde de sürekli olarak kişilerin yanlarında taşıyabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Metal aksanına eşlik eden siyah rengiyle şık bir tasarıma sahip olan anahtarlık ürününde ise birden fazla anahtarı bünyesinde taşıyabilme imkanı sunulmaktadır. Oldukça sıkı ve sert olarak hazırlanan aksanı sayesinde anahtarların düşmesine engel olan bu ürün, kendine has stili sayesinde de oldukça modern bir yapıda kullanıcılarına sunulmaktadır.