• Hızlı Teslimat
 • Güvenli Alışveriş
 • Ücretsiz Kargo
 • Kişiye Özel

İsimli Mavi Zippo Çakmak Tesbih


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
 • 60 ,00 TL (KDV Dahil)

Günlük hayatta çakmak denilince akla ilk gelen markaların başında şüphesiz Zippo Çakmakları gelmektedir. Bu nam salmış ürün, kişiye özel isimlerin yazılması ile daha özgün daha kendini gösterir hale gelmiştir. Yenilenebilir gazı dolayısı ile uzun süreli kullanım açısından oldukça uygun olup baskı teknolojisi sayesinde de yazıların silinmesi veya eskimesi söz konusu değildir. Çakmak gaz hanesi dolu bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Aynı şekilde gaz ayarı da değiştirilebilir esnekliktedir. İstediğiniz isim lazerle işlendiğinden silinmezdir. Uzun yıllar kullanım açısından uygun bir hediyedir.

Kişiye özel isimli tasarlanan Mavi Zippo Çakmağın yanında aynı şık bütünlük içinde olan bir diğer ürün de tamburlanmış taneleri ile hoş bir dokunuş sunan gümüş kaplamalı imamesi ile tesbih bulunmakta. Tesbihin imamesine zincirle bağlı bulunan kişiye özel olarak tasarlanan harfler ise gümüş kaplama olup uzun süreli kullanım açısından özellikle işlenmiştir.

Kişiye özel olarak tasarlanan ürünlerimiz profesyonelce hazırlanmış hediye paketlerinde ufak süprizlerle birlikte kapıda ödeme seçeceği ile 2 iş günü içinde sizlere ulaştırılmaktadır.

Ürünler ve diğer aklınıza takılan sorular için 0531 601 42 30  numaralı WhatsApp iletişim hattımızdan ya da websitemizdeki WhatsApp linkine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Paket Özelikleri

 1. Çakmağımızın gazı bittiği zaman alt kısımdan doldurulabilmektedir.
 2. Çakmak üzerine yazılan isimler-yazılar lazer teknolojisi ile hazırlandığında daha sonra silinmez veya değiştirilemez özelliktedir.
 3. Çakmak mavi renkte olup çizilmelere karşı hafif korucuyu boya ile kaplıdır.
 4. Çakmak ölçüleri;
 5.  Çakmak taşı bittiği zaman çıkarılan kafa sayesinde taş değişimi yapılabilir ve çakmağı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
 6. Tesbih, orijinal hematit taşından yapılmıştır.
 7. İmamesine bağlı harfler metal zincirden oluşmaktadır.
 8. Tesbih harfleri gümüş kaplamadır.

 

 • Özel Kadife Süslemeli Kutu İçerisinde
 • Yanında Sevgi Sözleri ve Kokulu Gül Yaprakları Hediyeli
 • Hediye Paketi İçerisinde
 • Kapıda Ödemeli - Ortalama Ulaşım Süresi 2-3 Gündür

Ücretsiz Kargo