• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
İsimli Cüzdan Tesbih Seti

İsimli Cüzdan Tesbih Seti


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 70 ,00 TL (KDV Dahil)

 

Hediye setimizin içerisinde 1 adet orjinal hematit taş kullanılarak hazırlanmış olan tesbih ve 1 adet erkek cüzdan bulunmaktadır. Tesbihin üzerinde kullanılan bütün süslemelerde metal malzeme kullanılmıştır.  Cüzdan özellikleri: 2 para koyma yeri 7 adet kart koyma yeri bulunmaktadır. 1. sınıf işçilik ile suni deriden üretilmiştir. Ürünümnüz fotoğrafta görmüş oludğumuz siyah kutu içerisinde ve hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

İsimli Cüzdan Tesbih Seti

Tamamen kişiye özel üretim olarak hazırlanan isimli cüzdan tesbih seti ürün grubu, siyah renge sahip 33 adet boncuktan ve uzun metal imameden oluşan tesbihi ve tesbihe eşlik eden siyah renkli şık cüzdanı ile büyük beğeniye sahip ürün grupları arasında yer almaktadır. Ürün grubunda yer alan tesbihte imame ucuna metal malzemelerden hazırlanmış kişiye özel baş harfler eklenebilirken, 1.sınıf malzemelerle üretilmiş olan bu üründe renk solması, metal kararması veya dağılma gibi problemler açığa çıkmamaktadır.

Ürün grubu içerisinde yer alan bir diğer ürün ise cüzdan olup, standart ölçülerde üretilmiş bu cüzdan gerek pantolon gerekse de ceket ceplerine rahatlıkla sığmaktadır. Ürün içerisinde yer alan kartvizitlik, kağıt ve bozuk para koyma hazneleri sayesinde rahat bir kullanım imkanı sağlayan bu ürün, kaliteli malzemeleri ve sağlam dikişleriyle de uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır.

Cüzdan üzerine de isim yazdırabilme imkanı sunan bu ürün grubu, 1.sınıf kalitedeki malzemelerle, ince bir işçilikle ve dikkatli üretim aşamalarıyla birlikte hazırlanmış olup kişilere uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.